Twoja Karta z Przekazem to:

HATHOR

Twoje matczyne odruchy powodują, że w naturalny sposób kierujesz się ku tym, którzy potrzebują pomocy. Jednakże musisz również otrzymywać coś od innych, gdyż w przeciwnym razie nie będziesz w stanie dawać.
Otrzymywanie stanowi istotę kobiecej energii, a to oznacza, żeby pozwolić sobie na przyjmowanie z wdziękiem i wdzięcznością. 
Jeśli czujesz się winna, że prosisz innych o pomoc lub przyjmujesz podarunki, wtedy blokujesz swą żeńską energię. Przyjmowanie jest tak samo naturalne jak opiekowanie się innymi i Oddawanie im swojej energii. 
Ta zdolność pozwala ci również lepiej słyszeć głosy aniołów. Jeśli coś otrzymujesz, możesz w zamian więcej dać innym. Zacznij dostrzegać setki darów, które otrzymujesz każdego dnia, może to być doświadczanie piękna natury, obserwowanie wzruszających scen lub bliskość ukochanej osoby. Po prostu dziękuj za każdy dar wiedząc, że to ten sposób uzupełniasz swoją boską moc dawania innym.
Hathor to ulubiona Bogini Egipcjan. przedstawiana była z głową krowy, co symbolizowało zwierzę dające życiodajne mleko oraz Macierzyństwo. Hathor jest również Dobrotliwa boginią niebios i słońca, która pomaga w sprawach poczęcia, narodzin i wychowywania dzieci. Wezwij ją, gdy potrzebujesz wskazówek, jak dobrze zająć się soba oraz najbliższymi.

PYTANIE OD KART:

Czy pamiętasz o równowadze pomiędzy dawaniem i otrzymywaniem?