Twoja Karta z Przekazem to:

IZOLDA

Kiedy chodzi o sprawy sercowe, przyjdę ci z pomocą. Odnajdziesz MNIE wokół siebie i w głębi swojego serca.
Twoja wewnętrzna mądrość zdaje się być przytłumiona przez cierpienie, jakie odczuwasz. Jednak bądź pewna, że kuracja, którą przEchodzisz będzie szybka i skuteczna, a tak naprawdę sama uleczysz swe wnętrzE. 
Najpierw POZWÓL SOBIE uleczyć swoje serce od smutku, tęsknoty i uczucia zawodu. Ten stan może trochę potrwać, ale bądź wyrozumiała dla siebie. Postępuj ze soba tak jak obchodziłabyś się z innymi cierpiącymi osobami: ostrożnie, delikatnie i z czułością.
Następnie powrócić do otaczającego cię świata, ale nie w brutalny sposób. Spaceruj po parkach, lasach, gdyż ja również często przebywam wśród kwiatów i drzew. Chociaż wydają się one być milczące, gdy uważniej się w słuchasz, zaczniesz odbierać ich magiczne rozmowy. Spędzaj czas w lesie, pośród drzew, w otoczeniu roślin i zwierząt, a odzyskasz emocjonalną równowagę. Odzyskasz dobry nastrój i chęć przebywania wśród żywych.
Obiecuję ci, że twe serce powróci do zdrowia, a ty wkrótce zaczniesz nieść pomoc innym ludziom znajdującym się w podobnej sytuacji.
Izolda to legendarnA Celtycka Bogini, która była uwikłana w tragiczny trójkąt miłosny pomiędzy jej mężem, królem Kornwalii – Markiem, a Tristanem – przystojnym szlachetnym rycerzem. W trakcie tej historii Izolda odważnie starała się godzić swój szacunek dla męża i głęboką miłość do Tristana. Współcześnie Izolda pomaga nam zgłębiĆ mEANDRY  uczuć, zarówno w stosunku do rodziny, przyjaciół, czy w związkach miłosnych.
Przypomina nam, że bez względu na sytuację, nasza miłość jest prawdziwa, Potężna i Nieśmiertelna. Wezwij Izoldę kiedykolwiek potrzebujesz pomocy w swoich relacjach z innymi ludźmi, nawet jeśli chodzi o tych, którzy już odeszli.

PYTANIE OD KART:

Czy kierujesz się Miłością w relacjach z innymi?
Czy pozwalasz sobie poczuć miłość przede wszystkim do siebie i swojego procesu uzdrawiania?