Jak będziemy pracować?

Jak będziemy pracować?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NASZYCH METODACH PRACY Z DUSZĄ

4 Magnesy Duszy

Marek Aleksander w swoich medytacjach i channelingach otrzymał dla nas wszystkich piękne narzędzie codziennej pracy duchowej, które nazwaliśmy Magnesami Duszy.

Są to 4 proste czynności do wykonania każdego dnia, które pozwolą Ci utrzymać skupienie na swojej własnej energii, a jednocześnie przyciągną Twoją Duszę bliżej ciała. Będziemy motywować Cię do poświęcenia kilku chwil codziennie na tę małą, ale ważną pracę.

Swoją codziennością z użyciem Magnesów Duszy będziemy dzielić się w naszych Kręgach Dusz i wymieniać się wzajemnym wsparciem i rozwojem.

Sesje Pracy Energetycznej

Dużą częścią naszego kursu jest wspólna praca energetyczna w trakcie sesji channelingu, medytacji i podróży energetycznych. Marek razem z Przewodnikami przygotowali 5 dużych procesów, które pomogą Ci się oczyścić, uzdrowić Twoje energie, otworzyć serce, nauczą Cie stawiać granice wpływom innych i nawiązać bezpośredni kontakt z Duszą oraz połączyć się z jej energią.

Każdy kolejny channeling to głębsze spojrzenie na siebie, swoje energie, życie oraz Duszę.

Więcej na temat channelingu możesz poczytać na stronie Marka.

Warsztaty Grupowe w Kręgach

Wiemy, że wspólne sesje channelingu w dużej grupie są cudownie transformujące. Wiemy też jednak, że połączenie z Duszą to piękna i kameralna praca. Dlatego w czasie trwania kursu, uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze grupy (6-10 osób) i w takich grupach będziemy spotykać się na mniejsze sesje warsztatowe z Mentorem.

Te małe grupy, w których będziesz pracować nazwaliśmy Kręgami Dusz.
Będzie to Twoja bezpieczna przestrzeń i grupa wspierających się wzajemnie osób.

To doskonały moment na znalezienie swojego „duchowego plemienia” i stworzenie pięknych, pełnych Miłości relacji!

Nasze Dusze pragną takiego kontaktu!
Otworzysz się na to? 

Ciągły Kontakt z Grupą

Przez cały kurs będziemy korzystać z komunikatora Slack, na którym czekać na Ciebie będzie „pokój” Twojego Kręgu Dusz. Będzie tam z Wami też Mentor!

Jest to przestrzeń, w której będziemy zachęcać Cię do brania udziału w ćwiczeniach, rozmów o kursie i szukania lub dawania wsparcia innym osobom z Twojego Kręgu. Możesz tam wysyłać wiadomości na forum Kręgu albo prywatnie do innych osób i Mentora.

Zdradzimy Ci też, że jednym z elementów pracy z Magnesami Duszy, będzie dzielenie się swoją wyjątkowością z innymi. 🙂

Oczywiście możesz też nie udzielać się tam za bardzo… ale wiemy, że Twoja Dusza kocha poczucie współtworzenia plemienia i czasem za nim tęskni!

Po kursie pokój pozostanie otwarty, żeby kontakt Kręgu nie urywał się nagle! Będziecie mogli nadal spotykać się w tej przestrzeni pełnej doświadczeń, wiedzy i emocji.

Proste i Piękne motywacje

Sam kontakt z grupą w Twoim Kręgu Dusz może zdziałać motywacyjne cuda. Wspólne doświadczanie wzmacnia każdy proces.

Będziemy też przesyłać do Twojego Kręgu specjalnie przygotowane i dobrane Zdania – Afirmacje Mocy, których będziesz w stanie użyć w każdej sytuacji w życiu, jako przypomnienie o swojej sile i sile Twojej Duszy.

Elementem rozrywkowo – motywacyjnym, będą cotygodniowe losowania przekazów Kart Anielskich i Twoja osobista energia runy przewodniej na dany tydzień.

A jeśli poczujesz zagubienie, możesz napisać do Marka, Magdy albo swojej Mentorki! 🙂

Bezpiecznie i Przyjaźnie

Potencjał i siłę naszych Dusz odnajdujemy najłatwiej w pozytywnej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. I o to będziemy dbać w trakcie całego kursu. Chcemy stworzyć piękną przestrzeń między naszymi sercami i wzajemnie podnosić swoje energie, żeby każdy otrzymał jak najwięcej w trakcie kursu.

Dlatego też zdecydowaliśmy się podzielić pracę na spotkania wspólne i w kameralnych grupach, a wszyscy Mentorzy grup zajmują się pracą z emocjami i energią. 🙂

Pamiętaj jednak, że również od Ciebie zależy jak będzie wyglądał ten kurs!
Pokażmy sobie wzajemnie Miłość, otwartość i akceptację, a nasze Dusze zadbają o cuda i magię!

ZAPRASZAMY CIĘ Z GŁĘBI NASZYCH SERC I DUSZ!

MAGDA MARIA, MAREK ALEKSANDER i MENTORZY

Sprawdź, czy pasuje Ci
GRAFIK KURSU
I ruszajmy w Jedność z naszymi Duszami!

WCHODZĘ W TO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.