Opinie Uczestników

Opinie Uczestników

Ten kurs ma już swoje historie! 🙂

Zapraszamy Cię do przeczytania opinii uczestników poprzednich edycji. Wstawiamy je dokładnie takie, jak dostaliśmy!

Poczuj te emocje, poznaj piękne historie, zobacz punkt widzenia innych na procesy.
Niektóre osoby mają też dla Ciebie wskazówki na kolejne edycje! 🙂

Zapraszamy!

Dla mnie udział w tych warsztatach był skokiem kwantowym w moim rozwoju duchowym, a jestem na ścieżce od ok. 10lat.

Kurs bardzo dobrze zorganizowany, formuła kursu sprawdziła się z punktu widzenia procesów, które się zadziały.

Udostępnienie nagrań medytacji i spotkań środowych jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Bardzo fajnie z mojej perspektywy zadziałała możliwość codziennego kontaktu z Kręgiem, a także pełne poczucie bezpieczeństwa poprzez możliwość kontaktu z MIĄ i z Markiem w trudniejszych momentach.

Codzienne medytacje, zdania mocy, symbole języka Światła, karty z przekazem w cudny sposób dopełniały  całość. Energia Kręgu zarówno Dużego ( podczas spotkań środowych i sobotnich) jak i Małego ( na komunikatorze i podczas spotkań niedzielnych) niezwykła.

Osoby prowadzące cudowne, ciepłe, kompetentne, dające przestrzeń, ale też poczucie bezpieczeństwa i swoją uwagę i obecność przez cały czas trwania kursu.

Z mojego punktu widzenia warto prowadzić zeszyt warsztatowy i zapisać sobie w nim swoją osobistą intencję dla tych warsztatów. Moja, zarówno mała jak i duża intencja została spełniona, co potwierdza „ skuteczność” procesów, które się zadziały w przełożeniu na życie codzienne.

Przesyłam Wdzięczność  i  Miłość Istotom Światła, Markowi, Mii, Magdzie, Patrycji i wszystkim osobom, które tworzyły Krąg Dusz 

:green_heart:

Magda

Kurs super. Polecam .:heart:

Teresa

Ogromnie dziękuję za ten kurs, bardzo mi pomógł.

Miniony rok był dla mnie ciężki i wymagający, a od trzech miesięcy byłam w żałobie. Dzięki miłości jakiej doświadczyłam na kursie, dzięki wsparciu jakie otrzymałam wszystko ze mnie „zeszło”. Pozbyłam się blokad. Dostałam skrzydeł.

Przyszły nowe pomysły. Przyszło potwierdzenie mojego celu Duszy. Cudowne procesy sprawiły, że stałam się pewniejsza siebie, stawiam swoje granice, jestem w swojej mocy, czuję się połączona ze swoją Duszą i z Wszechświatem, a w chwilach kiedy o miłość trudniej po prostu jestem przy sobie i daje sobie wsparcie.

Zafascynowały mnie procesy channelingowe , piękna praca z Istotami Światła wszystko w poczuciu miłości, akceptacji, zrozumienia, radości.

Doświadczyłam i nauczyłam się pracy duchowej na dotąd nieznanym mi poziomie. Mentorzy zawsze pomocni i dający wielkie wsparcie. Dziękuję :pray::heart:

Agata

Dla mnie ten kurs był niesamowity, mega potężny, przerósł moje  oczekiwania. Czułam się jak w rodzinie.

Odczuwam niesamowite zmiany w sobie, inni też to zauważają. W życiu nie ma przypadków. :smile: Jestem wdzięczna Teresie, że powiedziała mi o kursie:heart::pray:

Bardzo, bardzo dziękuję i jestem wdzięczna cudownym prowadzącym Markowi.

Dziękuję również wspaniałym dziewczynom z Kręgu Dusz:heart::smiling_face_with_3_hearts:

Wioleta

Kurs „W Jedności z Duszą” zdecydowanie zaliczam do bezcennych. :heart:

Od początku czułam, że po 5 tygodniach nie będę już tym samym człowiekiem i tak też się stało.

Doświadczyłam przepięknych procesów, aktywacji i oczyszczeń, byłam zaopiekowana i wspierana na najwyższym poziomie, czułam zaangażowanie wszystkich i wszystkiego. Każdego dnia my, kursanci i prowadzący, uczestniczyliśmy w budowaniu naszej wspólnej przestrzeni, intensywność była przeogromna i w tym też tkwił cały sens i piękno kursu. Tam nie było czasu na półśrodki.:smile:  Czułam się, jakby od pierwszych chwil włożono mnie, bezpiecznie, do pralki Światła, która dzień po dniu obmywała mnie ze wszystkiego, co mi nie służy, co przestarzałe, ze wszystkiego, co na tamten moment utrudniało mi kontakt z Duszą. Światło wnikało we mnie, robiło się coraz bardziej intensywne, wychwytywało brudki i zaciemnienia, naświetlało je, a potem pięknie rozpuszczało. Oczywiście wymagało to mojego zaangażowania, poddania się temu, ukochania.

Doświadczyłam przepięknych wzruszeń, moje Serce poszerzyło się przeogromnie, potencjał Duszy został potwierdzony i ukierunkowany, moja Świadomość poszerzyła się i pogłębiła, a kontakt z Duszą stał się bardziej namacalny niż kiedykolwiek.

Wyrażam potężną wdzięczność każdej Istocie Światła, która wsparła i prowadziła mnie w tej podróży, każdemu prowadzącemu warsztaty. Wdzięczność za poznanie wspaniałych Ludzi i Dusz. Wdzięczność Madzi, naszej Mentorce, której wsparcie i prowadzenie było czystą Miłością.:heart: 

I wreszcie wdzięczność Markowi Aleksandrowi, który dał życie temu kursowi, który poprzez swoje Światło i Miłość umożliwił nam dostęp do miejsc i Istot, o których nam się nie śniło. Wdzięczność i Miłość:smiling_face_with_3_hearts:.

Polecam ten kurs z całego Serca.

Kasia

Kurs dał mi tak wiele, że aż nie do opisania. Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:blush: Poczułam jak wzrastam coraz bardziej i bardziej z dnia na dzień. Połącznie z Duszą jest tak niesamowite, delikatne, cudowne i piękne aż dech zapiera. Przepełnia mnie ogrom miłości i wdzięczności. Bardzo dziękuję, że mogłam brać udział w czymś tak pięknym. Bardzo dziękuję, że poznałam tak cudownych ludzi z pięknymi Duszami:sparkling_heart:

Z miłością Hania

Hania

Byl to niesamowicie ciekawie intensywny miesiac,
wyciagajacy na wierzch wiele elementow, aspektów siebie - oto kilka przykladow, które pojawiły sie w mojej przestrzeni i do których wielokrotnie wracałam w ciagu tych kilku tygodni:

Skupienie sie nad umiejetnoscia dostrzegania prawdziwej siebie, zauwazenia siebie w chwilach wyciszenia,
Odczuwania glebokiego bycia ze soba, bez zaklocen programowych,
Bycia dostrzezonym przez siebie sama – magiczne odczucie
Doswiadczanie przeogromnego Spowolnienia zycia zyciem
Odradzanie sie uwaznosci 
Odkrywanie wewnetrznego potencjalu czekajacego na ujawnienie
Uczenie sie bycia w ciszy
Wsluchiwanie sie w dzwiek i wibracje ciszy
Uswiadomienie sobie, ze istnieje krajobraz dzwiekow natury
i to najglebsze wsluchiwanie sie …. w siebie Dziekuje za współuczestniczenie w tym procesie

Ata

Od kilku lat borykałam się z nerwica lekową i bezsennością, leczyłam się, brałam leki, przed kursem byłam na etapie odstawiania leków, było mi bardzo ciężko - dzięki kursowi dostałam wsparcie takiego jakiego potrzebowałam od sobie (nigdy siebie nie wspierałam) i kręgu alby się nie poddać.

Dzięki codziennej medytacji wsłuchałam się w swoje emocje nie przygłuszając ich lekami i strachem i niechęcią nieczucia - uwolniłam je swobodnie robiąc miejsce na nowe... teraz już dobrze wiem, że tłumione emocje z dzieciństwa potrzebują zauważenia i uwolnienia. Ze trudno jest być dla siebie i innych. Zdjęłam maski i filtry z siebie - odnajdując elementy układanki, które składają się na mnie. Teraz czuję, że żyje.

Ps: kurs wzmocnił moje ciało, odczułam mięśnie o których nie wiedziałam i wyprostowałam się, zmianilam się zewnętrznie i wewnętrznie.

Dziękuje za ten kurs.

Violetta

Dzięki warsztatom spojrzałam szerzej na siebie i świat. To było niezwykłe przeżycie! Wręcz bajeczne! Zajęcia poprowadzone są profesjonalnie, z SERCA i bezpiecznie.

Wędrówki z Markiem przez czasoprzestrzeń i wszechświaty były przygodą z moich marzeń, za co jestem ogromnie wdzięczna:heavy_heart_exclamation_mark_ornament:
Odzyskałam świadomość kim jestem i jaki cel wybrałam na to wcielenie. :sparkles:
Dostałam wspaniałe narzędzia do kreatywnego i bezpiecznego funkcjonowania. Dary i Aktywacje od Przewodników Światła i ŹRÓDŁA przerosły moje najśmielsze ukryte marzenia. Także kontakt z Kochanymi Istotami Światła utulił i wzruszył moją duszę.
A połączenie z moją DUSZĄ dało mi WSZYSTKO!

Dziękuję Marku :heart::pray:MIA poprowadziła mnie bezpiecznie przez krainę moich lęków i blokad. Dzięki Niej zrozumiałam swoje błędy myślowe. Zmieniłam perspektywę i postrzeganie siebie oraz tego co sama sobie stworzyłam i tworzę. Zobaczenie swojego cienia pozwoliło odblokować w sobie stłumione Światło. :heart_eyes: Dziękuję MIA:heart:Praca z Mentorkami była jak drogocenne kryształy mądrości, które wzbogaciły moje Serce:heavy_heart_exclamation_mark_ornament:Idealnie trafione  w potrzebę tematy! Długo by wymieniać jak wiele nauczyłam się od nich.... Dziękuję Kochane Mentorki: Magdo i Patrycjo! :heart:Pracując wspólnie z cudownymi uczestniczkami warsztatów mogłyśmy dzielić się wzajemnie swoimi talentami i potencjałem, co jeszcze bardziej wzbogaciło mnie wewnętrznie. :sparkles:Dodatkowym bonusem było odnalezienie pokrewnych Dusz, mieszkających w różnych zakątkach Polski i poza nią. Dziękuję Piękne Przyjaciółki spoza czasu i przestrzeni:heart:Można zapytać siebie ile dałabym za odzyskanie równowagi psychicznej, pewności siebie, wolności, zaufania i miłości do siebie?:sparkles::sparkles::sparkles:Te i wszystkie inne warsztaty Marka i MII to najpiękniejszy prezent jaki podarowałam sobie. DZIĘKUJĘ:heart::sparkles::pray:

Ania

Cudowne 5 tygodni pięknego czasu wspaniale prowadzonego przez Marka, Mie oraz Magdę.
Przez całe 5 tygodni będąc w różnych procesach czułam ogromne wsparcie kręgu i prowadzących.
Bardzo DUŻY PLUS za punktualność i czasowość (choć niewiem czy takie słowo istnieje:sweat_smile:) a tym samym szanowanie czasu swojego i innych:heart:

Cudownie stworzony i przejrzysty harmonogram zajęć .

Nawet dla osób zupełnie nie będących w temacie channelingu jak ja było to niezwykłe doświadczenie i fantastyczne lekcje które pomogły mi wiele rzeczy zrozumieć, poukładać w głowie, zaakceptować a niektóre po prostu odpuścić i zostawić za sobą.
Poza tym poznałam grono fantastycznych ludzi  -każdy z nas inny a w kręgu stawaliśmy się jednością .
Magiczny czas i procesy.
Nie wyobrażam sobie już kroczyć inną ścieżką:heart_eyes:
Dziękuję za wszystko po stokroć i polecam kurs każdemu kto poszukuje swojego miejsca, siebie i swojej Duszy w zgiełku codzienności :pray::pray::heart_eyes:

Ewa

ZAPRASZAMY CIĘ Z GŁĘBI NASZYCH SERC I DUSZ!

MAGDA MARIA, MAREK ALEKSANDER i MENTORZY

Sprawdź, czy pasuje Ci
GRAFIK KURSU
I ruszajmy w Jedność z naszymi Duszami!

WCHODZĘ W TO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.